“Ми вийшли під Верховну Раду підтримати людей”, — активісти Київщини

Керівник Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Костянтин Бєдовой не є симпатиком Саакашвілі, але він особисто та члени його команди продовжують боротьбу проти цієї корумпованої влади на чолі з Презедентом Порошенком.

ВР київ обл 1

Активісти перебувають серед протестуючих під Верховною Радою з 17 жовтня, від початку Всеукраїнської акції “Велика політична реформа”, коли встановили перші намети. Вони там не заради Саакашвілі, вони хочуть підтримати вимоги простих людей, яких «дістала» корупція влади.

Справа не в персоналіях, справа в честі кожного з нас. Ми або будемо спостерігати з диванів, як кожного патріотів пересаджають в тюрми та продадуть нашу країну, або проявимо буремний дух української нації, та разом, згуртувавшись, дамо зрозуміти, що ми вже терпіти не будемо.

Рух Валентина Наливайчека «Справедливість» на чолі з Валентином Наливайченком продовжить активну боротьбу проти корумпованої влади олігархів. Мітинг під Верховною Радою триває.

По всьому периметру будівлі Ради виставлено шеренги поліцейських і нацгвардійців, які посилили охорону та перекрили вхід на територію біля парламенту з боку Кабінету Міністрів. Всі ці превентивні заходи правоохоронців не завадили людям прийти на площу Конституції заради своїх переконань:
— проти дій влади;
— за імпічмент президента;
— за збільшення фінансування освітянам з бюджету низки наукових закладів;
— за Велику політичну реформу!

ВР київ обл

«Представники олігархату на державних посадах, які примножують власні статки і не опікуються щоденними потребами людей – це корупціонери. Порошенко має піти! Так буде краще для всіх!»- зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.