Рух «Справедливість» вимагає припинити тиск на новостворенні антикорупційні органи

Тисячі активістів та прихильників Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» вимагають від президента Порошенка, ГПУ та СБУ припинити втручання в роботу Національного антикорупційного бюро (НАБУ), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і негайно почати процес створення незалежного Антикорупційного суду.

_DSC6728

Атакою на новостворені антикорупційні органи та відвертим небажанням створювати Антикорупційний суд корумпована влада повністю і остаточно підірвала довіру до неї, а найстрашніше – вчергове підірвала довіру до України з боку західних партнерів.

Через намагання корумпованих можновладців зберегти свої корупційні схеми Україна втрачає міжнародну підтримку — поставлено під загрозу всю зовнішню допомогу.

Лише за останні дні пролунали десятки жорстких заяв від США, ЄС, МВФ, впливових західних лідерів і політиків!
_DSC8246
«Брехуни і корупціонери відверто грають на боці російського агресора. Саме їхня злочинна діяльність послаблює Україну, є причиною зубожіння людей. Врятувати Україну і українців можемо лише ми самі, об’єднавшись і зупинивши цих олігархів у владі!» — заявляє Валентин Наливайченко.