Біла Церква приєдналася до Всеукраїнської акції «Вимагаємо справедливості!» (відео)

У Білій Церкві, що на Київщині, розташовано одне з підприємств корпорації «Roshen» — ТОВ «Рошен-Зодіак». Саме поруч із ним активісти Білоцерківської міської та Білоцерківської районної організацій Руху В. Наливайченка «Справедливість» на чолі з Аллою Лемешко провели акцію «Вимагаємо справедливості!».

Біла Церква

Цей захід – продовження Всеукраїнської акції, ініційованої Рухом В. Наливайченка «Справедливість», головна мета якої – привернути увагу українців та поінформувати їх про те, як влада краде гроші в українців, уникаючи сплати податків та виводячи мільярди в офшори.

Люди втомились від безвідповідальності влади. Слова лідера Руху «Справедливість» В. Наливайченка про мільярдні статки українських високопосадовців, що заховані в офшорах, черговий раз отримують підтвердження. Всі розуміють: гроші, зароблені в країні, вкладаються не в розвиток економіки нашої держави, а виводяться владою в офшори. Найстрашніше те, що приклад подає сам президент.

Під час акції містянам пропонували заповнити анкету:

Біла Церква 31) Чи купуєте Ви продукцію компанії «Рошен»?

2) Що Ви думаєте з приводу того, що керівники вищої ланки нашої держави намагаються уникнути сплати податків в Україні, ховаючи гроші в офшорах

3) Яку проблему нашого міста Ви запропонували б вирішити, якби могли використати хоча б маленьку частину грошей, виведених олігархами з країни?

Відповіді були різними. Але більшість людей єдині в своїй думці: країною керують крадії, які збагачуються за рахунок простих громадян. Гроші, які вони крадуть з кишень кожного українця, білоцерківці воліли б витратити на відновлення виробництва, підвищення пенсій, покращення у сфері охорони здоров’я.

«Тож сподіваємось, що на наступних виборах люди покажуть, кому вони довіряють найбільше і хто, за їхньою думкою, зможе відновити в країні соціальну і економічну справедливість», — прокоментувала результати акції в Білій Церкві керівник тамтешньої міської організаціх Руху В. Наливайченка «Справедливість» Алла Лемешко.

Біла Церква 1

Активісти Руху Наливайченка також звернулися до своїх земляків та закликали їх разом змусити владу повернути вкрадене в Україну та боротися проти такого ганебного явище, як корупція, яка є причиною збіднілості кожного українця.