Бойові дівчата MedStar Медевак ПДМШ

Кожна з них — приклад для багатьох! Хочу розповісти вам про кожну з тих, хто зображений на світлинах.

Ірина Чекан

Ірина Чекан

Ірина Чекан. Працює та живе на Дніпропетровщині. Лікар швидкої допомоги. За 10 місяців безперервного перебування у складі ПДМШ на одній із передових позицій стала справжньою «мамою» для багатьох військовослужбовців. Врятувала від смерті десятьох воїнів. Має особисту відзнаку командира 30-ї Окремої механізованої бригади та відзнаку Міністерства оборони «За сприяння Збройним Силам України».

 

Вікторія Зубкова

Вікторія Зубкова

Вікторія Зубкова. Фельдшер із Києва. У квітні 2015 року вперше потрапила в ротацію до ПДМШ ім. Миколи Пирогова. Одна із тих, хто створює кістяк Медеваку. Має особисту відзнаку командира 30-ї бригади та відзнаку МО «За сприяння збройним силам України». На рахунку Вікторії врятовані життя воїнів на Світлодарській дузі та на позиціях ЗСУ в секторі «М».      
Марина Білінська

Марина Білінська

Марина Білінська. Анестезіолог-реаніматолог із 16-річним досвідом. Живе та працює в Сумах. У складі ПДМШ з літа 2015 року. Має особисту відзнаку командира 30-ї бригади, відзнаки МО «За сприяння збройним силам України» та «Знак Пошани».        
Ольга Завялова

Ольга Завялова

Ольга Завялова. З квітня 2015 року разом із ПДМШ рятує життя наших воїнів. Має відзнаку МО «За сприяння збройним силам України». Парамедик. Живе та працює в Києві.        
Дзвенислава Хирівська

Дзвенислава Хирівська

Дзвенислава Хирівська. Тендітна молоденька львів’янка, яка за один місяць провела навчання з надання першої домедичної допомоги для 127 військовослужбовців. Лікар. Інструктор ТССС.        
Світлана Скляр

Світлана Скляр

Світлана Скляр. Фельдшер медицини невідкладних станів з Полтави. Сьогодні вона несе бойове чергування в гарячому кліматі сектору «М», а на початку зими у 20-градусний мороз під обстрілами російських танків надавала допомогу цивільним пораненим Авдіївки. Побачивши на вулиці цю маленьку худеньку дівчинку, ні за що не здогадаєшся, що це — справжній Герой із великим серцем! Має відзнаку МО «За сприяння збройним силам України».      
Уляна Стефанець

Уляна Стефанець

Уляна Стефанець. Операційна медсестра з Івано-Франківщини. У часи сильних обстрілів надавала допомогу пораненим в лікарні м. Щастя, куди поїхала сама, за покликом серця. Небайдужість та добра душа привели Уляну до лав бригади медичної евакуації ПДМШ. «Наші дівчата, Берегині, ми пишаємось вами, ви – взірець мужності, безкорисливості та самовідданості! Бережи вас Господь!» — передає вітання дівчатам чоловіча частина ПДМШ та вся Україна.

Теги: ПДМШ