«Розслідування та покарання винних у вбивстві Шеремета має мобілізувати правоохоронців», — В. Наливайченко

Лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає, що правоохоронців зараз має мобілізувати бажання розслідувати всі обставини загибелі журналіста Павла Шеремета. Головне, що повинно ними керувати — бажання знайти і покарати винних.image

«Щирі співчуття рідним і близьким талановитого журналіста Павла Шеремета.

Зухвалий вибух в центрі столиці — неприпустимо, замах на життя і спроба закрити рот тому, хто не боявся говорити — неприпустимо вдвічі.

Знав Павла, будучи послом України в Білорусі. Сміливий і принципова людина, яка завжди йшов проти системи», — написав політик на своїй сторінці у фейсбук.

Політик упевнений: розслідування, пошук і засудження винних під контролем громадськості і журналістів — ось що зараз має мобілізувати правоохоронців.

Америка чекає, що вбивство Шеремета буде повністю розслідуване, йдеться у повідомленні посольства США. «Ми шоковані й засмучені звісткою про смерть відомого журналіста Павла Шеремета, котрого було вбито безпрецедентним вибухом автомобіля сьогодні вранці в Києві.
Павло жив цілеспрямованим і чесним життям в кількох країнах. Ми поважаємо його як безстрашного професіонала і прихильника свободи слова, Революції гідності, котрий прагнув кращого майбутнього для України» – зазначили у посольстві.

Павла Шеремета поховають у Мінську. Про це повідомляє видання «Білоруський партизан» із посиланням на матір журналіста.

image

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув у Києві рано вранці 20 липня. Його автомобіль підірвали за допомогою вибухового пристрою, який заклали під сидінням водія. Поліція розслідує трагедію як умисне вбивство.

Автомобіль належав керівнику «Української правди» Олени Притули. На момент вибуху за кермом був Шеремет. Вибух стався о 7:45 ранку, коли журналіст виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів.

image

Павло Шеремет останні п’ять років жив у Києві, був одним із керівників «Української правди», ведучим на радіо «Вести». Шеремет — білоруський, російський і український журналіст телебачення, радіо та періодичних видань. У Білорусі відсидів три місяці у в’язниці за нібито незаконну журналістську діяльність, позбавлений громадянства через наявність російського паспорта. У 1990-2000 роках — керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім — Першого каналу.