Європа не допомагатиме Україні з Євробаченням, — М. Лубківський

Вся допомога Європи Україні з проведенням Євробачення-2017 може звестися до того, що конкурс проведуть в іншій країні. Про це в ефірі Еспрессо.TV заявив координатор громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість», екс-директор Євро-2012 Маркіян Лубківський.

«Звичайно, Європа не стежить за процесом в Україні з підготовки до Євробачення. Чим Європа може нам допомогти? Так вона подивиться і скаже: «Вибачте, дякуємо! Будемо проводити де-небудь в іншому місці». Можливо, нам самим треба було дійти до цього. Нікому не крутити або НЕ пудрити і просто відмовитися від цього проекту», — говорить він.

Раніше координатор громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» заявляв, що ні у одного з українських міст немає адекватного місця для проведення Євробачення:

«Конкурс між містами на право прийняти Євробачення — фікція. Тому що жодне з міст не має адекватного місця для проведення. Так, можна провести конкурс у столичному Палаці спорту, але його треба привести в порядок», — упевнений Маркіян Лубківський.

Для довідки: Організаційний комітет для проведення Євробачення-2017 уряд створив 1 червня — незабаром після того, як у фіналі конкурсу перемогла представниця України Джамала.  Яке місто буде приймати міжнародний пісенний конкурс оголосять 1 серпня.