Обличчя «Справедливості»: Андрій Юга

Досвід, рішучість, відвага, організаторські здібності – все це риси, притаманні заступнику керівника Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Андрію Юзі

Народився він у Києві в 1967 році. У 1985-му пішов служити в армію (війська ПВО). Звільнився у званні старший сержант.

Після служби вступив у Харківський автомобільно-дорожній інститут, який закінчив в 1993 році, отримавши диплом спеціаліста за фахом «Інженер-економіст». Після навчання два роки працював заступником начальника АТП №3 у Києві. У 1996-му був запрошений на посаду директора «Авто-сервіс Центр» компанії «ENGEN Petroleum» в м. Преторія Південно-Африканської Республіки. Пропрацював за кордоном майже 7 років.

Повернувшись в Україну, зайнявся підприємницькою діяльністю за фаховим профілем. Згодом був обраний головою ГО «Київська міська спілка автомобілістів», а з 2014 року — радником голови цієї організації.

На початку 2018 року пан Андрій отримав другу освіту — диплом спеціаліста за спеціалізацією «Менеджмент організацій та адміністрування» в Державному університеті телекомунікацій.

27399631_2033453736903531_1324342819_n

«Я особисто боровся за краще майбутнє країни, в якій жити трьом моїм дітям. На Майдані ж головною ціллю для нас було вберегти життя своїх людей», — Андрій Юга

З перших днів Революції Гідності він занурився у вирій подій. Разом із іншими патріотами охороняв сцену, з якої виступали спікери, нівелюючи дії провокаторів.

«Пам’ятаю, як ми встановлювали першу палатку після початку протидії між протестуючими та прибічниками влади Януковича, — ділиться споминами Андрій Юга. — Я був свідком перших зіткнень і перших жертв протистояння на Майдані, ми старалися вберегти життя своїх людей.

Я особисто боровся за краще майбутнє країни, в якій жити трьом моїм дітям», — розповів він.

«Обіймаючи посаду заступника голови Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість», Андрій Дмитрович на акціях завжди виступає як талановитий організатор, на якого можна покластись в скрутну хвилину. Він завжди дбає про тих, хто поряд, координує взаємодію всіх учасників», — говорить керівник апарату Київської організації Руху Алла Збанацька.

27496716_2033912883524283_1434476_n

 

 

 

 

 

 

 

Партійці та активісти Руху «відкрили» для себе Андрія цієї осені, разом приймаючи участь в протестних акціях у рамках Великої Політичної Реформи. «Завдяки таким людям, як Андрій Дмитрович, з’являється впевненість, що країна переживе темні часи безмежної корупції та невігластва і досягне економічної та соціальної справедливості!» — говорить активістка Київської обласної команди Руху «Справедливість» Марина Дехтяр.

Андрій Юга продовжує боротьбу проти корумпованої влади, яку зараз очолив уже президент Порошенко.

«Наші активісти були серед протестуючих не заради Саакашвілі, вони підтримували вимоги простих людей, яких «дістала» корупція влади. Справа не в персоналіях, справа в честі кожного з нас. Ми або будемо спостерігати з диванів, як кожного патріотів пересаджають в тюрми та продадуть нашу країну, або проявимо буремний дух української нації, та разом, згуртувавшись, дамо зрозуміти: ми вже терпіти не будемо. Наше завдання – не дати владі можливості роз’єднати нас!» — ділиться він наболілим.

Андрій Юга – завжди позитивно налаштований. Він вірить: ми впевнено йдемо до перемоги, боротьба з корупцією повинна стати історією успіху України.