Обличчя «Справедливості»: Євген Ієвлєв

Команда Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» — це вже тисячі активістів у всіх куточках України. Молоді, активні, патріотичні, дієві. Кожен із них — то орема історія. Кожен із них — обличчя «Справедливості»

Уроженець Донбасу (м.Покровськ, Донецька область), 24-рирічний Євген Ієвлєв вищу юридичну освіту отримав у Харкові («судово-прокурорське право», НУ ЮАУ їм. Ярослава Мудрого).

Після ВИШу була строкова служба в армії (Перший полк ВВ МВС УКРАЇНИ, в/ч 3021), звільнився у звані старшого солдата. Був нагороджений командиром частини нагрудними знаками «Воїн-спартсмен» та відзнакою «За зразкову службу» ІІІ ступеня, чим дуже пишається.

Наразі Євген намагається налагодити власний бізнес. Зіштовхнувшись з купою бюрократичної тяганини та хабарями, зрозумів: треба терміново змінювати нечесні правила гри, що панують в Україні. Команду однодумців знайшов у Донецькій обласній організації Руху В. Наливайченка «Справедливість», де наразі обіймає посаду заступника керівника регіонального осередку.

Євген Ієвлєв

З 2013 року почав займатися волонтерством. Коли в рідний регіон прийшла війна, почав співпрацювати з підрозділами ЗСУ, що дислокуються в зоні проведення АТО, та ДУК ПС. На постійній безкоштовній основі надає правові консультації бійцям АТО та членам їхніх родин. Співпрацює з громадськими об’єднаннями, що працюють в Донецькій області, такими як «Спілка ветеранів Афганістану», «Спілка ветеранів та інвалідів АТО», «Патріотичний схід».

Окрім допомоги нашим захисникам, Євген активно працює над подоланням корупції та прозорістю роботи органів місцевого самоврядування. Є засновник ГО «Спілка підприємців та промисловців Покровська та Покровського району», яка плідно працює над покращенням умов праці для всіх підприємців та промисловців, які працюють в зоні АТО.