Боротьба з корупцією у владній верхівці — боротьба за гідні зарплати і пенсії кожного українця!

МВФ опублікував звіт про рівень корупції і економічну ситуацію в Україні.

Ситуація — катастрофічна!

Ось — лише деякі висновки:

«Рівень корупції в Україні надзвичайно високий. Це може серйозно підірвати перспективи економічного зростання, оскільки створює, серед іншого, перешкоди для приватних інвестицій».

«Україна […] стикається з цілою низкою специфічних проблем, серед яких концентрація політичної та економічної влади в невеликій групі осіб, які можуть перешкоджати впровадженню ефективних заходів по боротьбі з корупцією».

Цікавий графік щодо корупції в різних регіонах України. Там, де сильніший вплив Заходу – нижчий рівень корупції. Це підтверджують підприємці: «Корупція широко поширена в більшій частині країни, особливо складна ситуація в Києві. Натомість, як виявляється, компанії, розташовані на Заході, мають справу з нижчим рівнем корупції».

У звіті МВФ також зазначається, що свій перехід до ринкової економіки з аналогічними українським показниками в 1992 році, Польща, Румунія і Латвія давно обігнали Україну. У цих країнах з корупцією боряться спеціалізовані антикорупційні правоохоронні органи.

Тому я вкотре наголошую: Україні потрібен незалежний Антикорупційний суд та посилення незалежності НАБУ. Необхідність цих кроків підтверджують і наші міжнародні партнери.

http://www.imf.org/~/media/Files/Countries/ResRep/UKR/042017-corruption-and-growth-2017-ukr.ashx

IMG_3622 IMG_3623 IMG_3625